182. Kristus
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: fotografie, datace: 1941
Šířka: 38 cm, výška: 58 cm, rámování: 77 x 57 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 21.07.2021 22:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat