182. Ryby
kolorovaná mědirytina 19. století, paspartováno, zaskleno
Technika: mědirytina
Šířka: 37 cm, výška: 26 cm, rámování: 47,5 x 57,5 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč