189. Smlouva s ďáblem
Autor: Josef Weiser
(1914 ? - 1994)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1943
Šířka: 24 cm, výška: 29 cm, rámování: 53 x 46 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč