36. Most
Autor: Josef Weiser
(1914 ? - 1994)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 24,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 31,5 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč