153. Motiv se svícnem 2

Autor: Vlastimil Toman
(1930 Třebíč - 2015 Třebíč)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 8 cm, výška: 20 cm, rámování: 39 x 24 cm

Konec dražby: 08.06.2020 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč