246. Motiv s lampou
Autor: Vlastimil Toman
(1930 Třebíč - 2015 Třebíč)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, bez rámu
Technika: litografie, datace: 1979
Šířka: 8 cm, výška: 20 cm, rámování: 37 x 25 cm
Konec dražby: 15.06.2021 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč