50. Motiv se svícnem 2
Autor: Vlastimil Toman
(1930 Třebíč - 2015 Třebíč)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 8 cm, výška: 20 cm, rámování: 39 x 24 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč