89. Výkladní skříň v Bruselu
Autor: Pavel Vavrys
(1947 Mikulčice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 41 cm, výška: 56 cm, rámování: 59 x 44 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč