Pár v kroji

Autor: Martin Březovský Petrovský
(1918 Petrov na Moravě - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 80 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč