Trossachs ve Skotsku

Autor: William Sinclair
(18?? Skotsko - 19.století Velká Británie)

signováno vlevo dole, rámováno v zlaceném galerijním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 76,5 cm, rámování: 105 x 80 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč