105. Jaro na českomoravské vysočině

Autor: Václav Kozák
(1889 Kolín - 1969 Kolín)

signováno vpravo dole, na reversu autorské věnování a datace, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1961
Šířka: 34 cm, výška: 27 cm, rámování: 34 x 41 cm

Konec dražby: 10.08.2021 21:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč