9. Pohled na Malou stranu s Kampou
Autor: Václav Kozák
(1889 Kolín - 1969 Kolín)
autorský štítek přiložen, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč