189. Žlutá pumpa
Autor: Dan Richter
(1930 Ostrava)
na reversu autorský štítek a razítko, rámováno
Technika: akryl, materiál: plátno
Šířka: 9 cm, výška: 6 cm, rámování: 12 x 15 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč