24. Dům u lesa
Autor: Dan Richter
(1930 Ostrava)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: akryl, materiál: na kartonu, datace: 1985
Šířka: 25 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 50 x 41 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč