263. Zlatý večer
Autor: Dan Richter
(1930 Ostrava)
signováno vpravo dole tužkou, datováno, vlevo dole číslováno 73/110, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: serigrafie, datace: 1980
Šířka: 53 cm, výška: 25 cm, rámování: 43 x 69 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč