8. Od Brníkova
Autor: Dan Richter
(1930 Ostrava)
Signováno a datováno uprostřed dole, číslováno 87/90, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1988
Šířka: 4,5 cm, výška: 4,5 cm, rámování: 15 x 14 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč