170. Smutná píseň

Autor: Karel Dvořák
(1883 Praha - 1950 Praha)

signováno vpravo dole, datováno 1917, blondel rám
Technika: perokresba na kartonu, datace: 1917
Šířka: 12 cm, výška: 26 cm, rámování: 45 x 38 cm

Konec dražby: 28.07.2019 15:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč