183. PF 1932
monogramováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 63/100, přání V. Rejchla pod paspartou. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1932
Šířka: 5,5 cm, výška: 8 cm, rámování: 18,5 x 13,5 cm
Konec dražby: 04.10.2021 22:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč