183. Pražský pohled z Letné
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 32 cm, výška: 26 cm, rámování: 35 x 44 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč