10. Dolina
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1984
Šířka: 35,5 cm, výška: 29,5 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:09 SEČ
Dosažená cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
1 100 Kč | 11.1.2022 18:59:11 |
900 Kč | 11.1.2022 14:51:22 |