11. Když se sešeří
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 18 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:10 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 900 Kč