114. Praha
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo nahoře, nástěnná malba na látce
Datace: 1966
Šířka: 142 cm, výška: 88 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 04.11.2020 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč