118. Zátiší s citrusy
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1975
Šířka: 55,5 cm, výška: 40,5 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč