Pohled na rybník

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 42.5 cm, výška: 18 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 21:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč