Vesnice

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1984
Šířka: 52 cm, výška: 39 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč