Vesnička

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1948
Šířka: 49,5 cm, výška: 17,5 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč