215. Jaro
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1989
Šířka: 46,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 42 x 56 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč