215. Louka
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, volně v paspartě
Technika: olej na kartonu, datace: 1987
Šířka: 50 cm, výška: 19 cm, rámování: 30 x 59 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč