218. Střechy

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč