220. Pohled na Prahu

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: nečitelná
Šířka: 49,5 cm, výška: 17 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč