222. Když se sešeří

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 18 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč