222. Když se sešeří
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 18 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč