23. Stromy
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 69 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:22 SEČ
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
1 800 Kč | 10.1.2022 19:00:51 |
1 500 Kč | 10.1.2022 13:58:25 |