V lomu

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

signováno a datováno vlevo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1987
Šířka: 44,5 cm, výška: 37,5 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč