236. Hory
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1972
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč