242. Samota
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, paspartováno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1965
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 76,5 x 88,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.06.2020 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč