Husité

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

podmalba na skle, rámováno
Šířka: 48 cm, výška: 31 cm, rámování: 35,5 x 53 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 22:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč