29. Krajina v červené
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 63 cm, výška: 45 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:29 SEČ
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 500 Kč | 11.1.2022 20:24:36 |