3. Pohled na domek
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41,5 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:02 SEČ
Dosažená cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (6)
částka | příhoz |