3. Pohled na domek

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41,5 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:02 SEČ

Dosažená cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (6)

částkapříhoz
2 900 Kč11.1.2022 16:37:04
2 400 Kč11.1.2022 14:53:08
2 100 Kč11.1.2022 13:37:53
1 600 Kč11.1.2022 12:24:23
1 300 Kč10.1.2022 19:34:32
1 000 Kč3.1.2022 17:24:03