37. Květina

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1982
Šířka: 45 cm, výška: 37,5 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:49 SEČ

Dosažená cena: 7 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (20)

částkapříhoz
7 700 Kč11.1.2022 20:44:39
7 200 Kč11.1.2022 20:42:35
6 700 Kč11.1.2022 20:42:21
6 200 Kč11.1.2022 20:41:35
5 700 Kč11.1.2022 20:41:25
5 200 Kč11.1.2022 20:39:09
4 900 Kč11.1.2022 20:39:03
4 600 Kč11.1.2022 20:38:46
4 300 Kč11.1.2022 20:38:38
4 000 Kč11.1.2022 20:37:31
3 700 Kč11.1.2022 20:36:21
3 400 Kč11.1.2022 20:33:05
3 100 Kč11.1.2022 20:32:23
2 800 Kč11.1.2022 20:32:04 (limit 11.1.2022 20:29:27)
2 500 Kč11.1.2022 20:32:04