4. Pohled na rybník

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 42.5 cm, výška: 18 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.01.2022 20:03 SEČ

Dosažená cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
800 Kč9.1.2022 15:47:20
600 Kč11.12.2021 16:42:58