4. Pohled na rybník
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 42.5 cm, výška: 18 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.01.2022 20:03 SEČ
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
800 Kč | 9.1.2022 15:47:20 |
600 Kč | 11.12.2021 16:42:58 |