7. Střechy
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:06 SEČ
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 200 Kč | 9.1.2022 15:47:44 |