9. Pohled na Prahu

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: nečitelná
Šířka: 49,5 cm, výška: 17 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:08 SEČ

Aktuální cena: 500 Kč

Zbývá: 9d 16h 7m 55s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč