9. Pohled na Prahu
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: nečitelná
Šířka: 49,5 cm, výška: 17 cm
Konec dražby: 11.01.2022 20:08 SEČ
Dosažená cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
500 Kč | 5.12.2021 21:00:01 |