95. pohled do krajiny
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
vyšívaná tapisérie s probarvenou látkou, signováno a datováno vpravo dole, závěsná tyč
Technika: tapisérie, datace: 1969-70
Šířka: 205 cm, výška: 130 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč