176. Zamyšlení
Autor: Carl Spitzweg
(1808 Germering, Německo - 1885 Mnichov, Německo)
signováno vlevo dole v tisku pod paspartou, nejspíše rytina kolorovaná akvarelem. paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 8 cm, výška: 15 cm, rámování: 27 x 19 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč