31. Za chalupou

Autor: František Havelka
(1894 Telč - 1966 Telč)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1938
Šířka: 97 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 57 x 77,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč