57. U Marka
Autor: Aleš Venhoda
(1946 Třebíč)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 66,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 76,5 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč