Figura

Autor: Viktor Dobrovolný
(1909 Havlíčkova Borová - 1987 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tuš, datace: 1940
Šířka: 18 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 33 x 25 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 12.08.2020 22:05 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat