Cesta z vesnice

Autor: František Vavřina
(1879 Kyšperk u Žamberka - 1935 Rájecké Teplice)

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39,5 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 61 x 49,5 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč