75. Útesy
Autor: Carl Johan Lindström
(1801 ? - ? ?)
signováno vlevo dole, na reversu štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 27 cm, rámování: 39 x 53 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč